O Blogu

Blog Mój Parlament, na którym właśnie jesteśmy powstał z myślą o tych wszystkich ludziach, którzy mają już dość internetowej nienawiści i wzajemnego obrzucania się błotem z powodu odmiennych poglądów politycznych.

Nie mam zamiaru nikogo tutaj obrażać, ani dyskredytować z powodu poglądów odmiennych od moich, ani też nikogo faworyzować, ponieważ zawsze dążę do obiektywizmu.

Sytuacje, które mają miejsce na polskiej scenie polityczne, często są tak kuriozalne i uwłaczającego godności człowieka, że niekiedy jest mi ciężko ukryć swoją złość, co mam wrażenie, da się wyczuć w moich tekstach.

Wszystko, co musicie wiedzieć, to to, że nie sympatyzuję z żadną partią polityczną czy żadnym politykiem. W każdym jestem w stanie dostrzec coś dobrego, jak również każdego potrafię skrytykować, jeżeli uważam, że się wygłupił czy postąpił niestosownie w stosunku do piastowanego przez siebie stanowiska.

W skrócie: mój blog traktuje o polityce. Zarówno w tej dobrej, jak i mniej dobrej odsłonie. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie i będzie chciał wracać tutaj jak najczęściej.